A k t u a l n o ś c i

Wizytówka Google jak zrobić

  1. Zaloguj się na swoje konto Google: Jeśli nie masz jeszcze konta Google, załóż je lub zaloguj się na istniejące.
  2. Przejdź na stronę Google Moja Firma: Otwórz przeglądarkę internetową i wpisz ” Profil Firmy w Google ” w pasku wyszukiwania lub wejdź pod adres: https://www.google.com/intl/pl_pl/business/
  3. Rozpocznij proces tworzenia wizytówki: Kliknij przycisk „Zarządzaj firmą” lub „Rozpocznij teraz” na stronie głównej Google Moja Firma.
  4. Wyszukaj swoją firmę: Wprowadź nazwę swojej firmy w polu wyszukiwania. Jeśli Twoja firma już istnieje w bazie danych Google, wyświetlą się dostępne wyniki. Wybierz swoją firmę, jeśli ją znajdziesz.
  5. Dodaj nową firmę: Jeśli Twoja firma nie istnieje w bazie danych, wybierz opcję „Dodaj swoją firmę do Google”. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami i podaj wszystkie niezbędne informacje o swojej firmie, takie jak nazwa firmy, adres, numer telefonu, strona internetowa itp.
  6. Zweryfikuj swoją firmę: Google może poprosić o potwierdzenie, że jesteś właścicielem lub upoważnioną osobą do zarządzania tą firmą. To może wymagać potwierdzenia kodem wysłanym na wskazany numer telefonu lub przesłania listu z kodem weryfikacyjnym na adres firmy.
  7. Zaktualizuj informacje o firmie: Po weryfikacji będziesz mógł zarządzać informacjami o swojej firmie, takimi jak godziny otwarcia, zdjęcia, opis działalności, recenzje i wiele innych. Staraj się dostarczyć jak najwięcej informacji, aby pomóc klientom znaleźć Twoją firmę online.
  8. Opublikuj swoją wizytówkę: Po zaktualizowaniu informacji o swojej firmie, kliknij przycisk „Opublikuj” lub „Zapisz”. Twoja wizytówka zostanie udostępniona w wynikach wyszukiwania Google oraz na mapach Google Maps.

Twoja wizytówka Google Moja Firma jest teraz gotowa. Teraz klienci mogą łatwo znaleźć informacje o Twojej firmie online, a Ty możesz ją aktualizować w dowolnym momencie. Pamiętaj o regularnym monitorowaniu recenzji i odpowiedzi na pytania klientów, aby zbudować pozytywną reputację firmy w sieci.

Scroll to Top